Сучасне

європейське містечко

у Львові

переглянути планування

Унікальний проєкт

Унікальний проєкт
ЖК Parkside – сучасне європейське містечко, спроєктоване за кращими світовими стандартами. Складається з 87 га території, 40 житлових будинків висотою 4-6 поверхів та унікальної інфраструктури. Аналогів в Україні не має. Будується на львівській кільцевій дорозі в 10 км від центру Львова. Термін будівництва – 15 років. Архітектор проєкту – О. Буга.
Прототипом комплексу є сучасний житловий район Варшави – Новий Вілянув.
Унікальна інфраструктура
Львівська кільцева дорога, лісопарк 450 га
Північно-східною стороною Parkside виходить на львівську кільцеву дорогу, а північно-західною – на лісопарк площею 450 га з базами відпочинку та озерами. Поблизу комплексу розташовані заможні котеджні містечка та малоповерхові житлові комплекси.
40 житлових будинків з крамничками
Житлова частина Parkside представлена 40 однотипними 4-6 поверховими будинками-бубликами із затишними двориками та офісно-комерційними приміщеннями на перших поверхах.
2 школи, 12 дитсадків, 5 стадіонів, 2 лікарні
Соціальна інфраструктура Parkside – найбільша в Україні. Вона буде створена за рахунок приватно-державного партнерства. Навчання в дитсадках та школах проводитиметься на основі фінського досвіду, що передбачено договором з компанією-експортером фінської освіти Lumo Education.
20 га скверів, озеро, водний парк
В центрі Parkside розташована велика відпочинкова зона з алеями, скверами, штучноствореним озером, дитячими і спортивними майданчиками. А зі сторони кільцевої дороги – цілорічний водний оздоровчий парк з басейнами, прототипом якого є Kristall Therme Berlin.
12 тис наземних та підземних автостоянок
Стоянки для автомобілів розташовані біля будинків, торгівельного центру та водного парку, а багаторівневі паркінги – по периметру комплексу. Забезпечення паркувальними місцями – 100%. За потреби їх кількість можна збільшити – місця для цього достатньо.
Торгово-розважальний центр
Торгово-розважальний центр розташований у фасадній частині комплексу зі сторони кільцевої дороги. Його площа – близько 20 тис.м², поділених на дві черги. Якірним орендарем в ньому буде продуктовий рітейлер «Сільпо», з яким вже укладено попередній договір.
Унікальні будинки-бублики

Унікальні будинки-бублики

Безпека, затишок та простір
Висота 4-6 поверхів є найкомфортнішою для проживання і в новобудовах зустрічаєтья рідко. Великі дворики 50х50 м без авто під вікнами створюють безпеку, затишок та простір. Крамниці та салони знаходяться на перших поверхах будинків, а школи, стадіони, дитсадки та парки – в 2-5 хвилинах ходьби від них.
Комфортабельні квартири на 1-6 осіб
У Parkside два типи квартир: компактні (на 1-3 особи) і просторі (на 4-6 осіб). Перші мають площу 42-69 м², 1-2 спальні по 14 м² та велику кухню-вітальню 3×7,7 м². А другі – площу 71-111 м², 2-3 спальні по 14-18 м² та розкішну кухню-студію 4×7,9 м². Квартир такого класу за 550 $/м² з ремонтом на ринку Львова немає.
Ремонт Whitebox
Квартири Parkside здаються з ремонтом Whitebox, який включає: зведення перегородок, шпаклівку та грунтовку стелі і стін, стяжку підлоги, розведення електропроводки і труб, встановлення лічильників і радіаторів. Whitebox – найскладніша, найбрудніша та найдорожча частина ремонту, яка займає до 80% його вартості та часу і дозволяє швидко перейти до творчої частини ремонту.
Комунальні витрати до 40% нижчі
Будинки Parkside будуть мати найвищу в Україні енергоефективність за рахунок широкого корпусу, форми бублика, теплих стін та енергозберігаючих вікон. Також у них передбачені економні ліфти з рекуперацією енергії, економна дахова котельня, економні діодні лампи для освітлення під’їздів та інше.
Новітні європейські очисні споруди
Виробником цих споруд є польська компанія Biopax. Вони не мають запаху та бруду, властивих існуючим каналізаціям багатьох українських міст.
Не мають аварій, притаманних перевантаженим та зношеним каналізаційним системам України.
А тарифи на їх обслуговування менші ніж в більшості міст та селищ Львівської області.
Унікальна ціна

розтермінування

Ціна з ремонтом від 550 $/м²
Ціна Parkside є найменшою в регіоні при високих показниках якості та комфорту. Така ціна досягається шляхом: масштабної забудови будівництва спеціальними
...
інструментами, які не погіршують якість. Серед них: масштабна забудова, однотипні будинки-бублики, технології збалансованого будівництва (Building Information Modeling), власне виробництво бетону, приватно-державне партнерство та інші. Разом ці інструменти застосовуються в Україні вперше.
Розтермінування до 5 років
Дане розтермінування надається на 2-кімнатні квартири площею 77-79 м² та 3-кімнатні квартири площею 103-111 м² в будинках ЖК Парксайд.
...
Перший внесок від 25%. Також є можливість придбати житло за стандартними умовами, до введення в експлуатацію.
Інвестиційний дохід від 10% на рік
З розвитком забудови ціна нерухомості Parkside буде зростати, що робить її покупку вигідною інвестицією. Це зростання оцінюється більше 10% на рік, оскільки
...
за 4-6 років Parkside перетвориться із мало облаштованого передмістя в комфортабельне європейське містечко з кращою в регіоні інфраструктурою.

Локація Parkside

20 хвилин до центру Львова
Від Parkside до центру Львова 10 км автобусом або 8 км електричкою. Розташування поблизу залізничної станції є великою перевагою Parkside, яка дозволяє дістатися до центру міста за 20 хвилин, оминаючи затори. Особливо помітною ця перевага стане через 4-6 років, коли Львів розшириться, заторів стане більше, а Parkside запустить власну електричку.
Чиста екологія
Ділянка Parkside розташована в одному з найбільш екологічно чистих місць регіону з відсутністю промислових виробництв, мальовничою природою, базами відпочинку та озерами.
Доброзичливі сусіди
Ділянка Parkside розташована в одному з найбільш соціально благополучних місць регіону з заможними сусідніми селами і малоповерховими житловими комплексами.
Привабливі перспективи
Населення Львова зростає, а сам Львів розширюється в напрямку Parkside. Завдяки цьому за 4-6 років приміська локація Parkside перетвориться в комфортабельний спальний район міста.

Типовий поверх Parkside

інші планування

Секція 1,2
Секція 3,4

Обрати квартиру в Parkside

Секція 1 Секція 2 Секція 3 Секція 4
Кiмнат:

Площа:

м2

Ціна:

$

Будинок
1
2
3
4
5
6
Секція:
1
2
3
4
Поверх:
1
2
3
4

кiмната

кiмнати

кiмнати

1 Кімнатна

2 Кiмнатна

3 Кiмнатна

Комерція

Продано

house

Головна сторінка
 • Будинок № 5
 • Поверх
 • Вартiсть м2
 • Висота

Новини

Відеоогляди

ЖК Парксайд: довгий відеоогляд

ЖК Парксайд: відеоогляд

“Ізраїльська кімната” в дитячому садочку ЖК Парксайд

ЖК Парксайд: очисні споруди

ЖК Парксайд: відеоогляд за 25.08.2023

ЖК Парксайд: відеоогляд

ЖК Паркcайд: відеоогляд

ЖК Парксайд: старт будівництва очисних споруд

ЖК Парксайд: огляд будівництва за 04.08.2023

ЖК Парксайд: огляд за 28.07.2023

ЖК Парксайд: огляд за 20.07.2023

ЖК Парксайд: огляд будівництва

ЖК Парксайд: відеоогляд

ЖК Парксайд: відеоогляд

ЖК Парксайд: огляд будівництва будинку № 2

ЖК Парксайд: перевірка якості бетону

ЖК Парксайд: динаміка будівництва

ЖК Парксайд: відеоогляд

ЖК Парксайд: розведення електроенергії

ЖК Парксайд: набирає обертів

  Зворотній дзвінок

  Надішліть ваш номер телефону і ми передзвонимо!

  Натискаючи кнопку «Замовити дзвінок» ви підтверджуєте свою згоду на обробку персональних даних

   Зворотній дзвінок

   Надішліть ваш номер телефону і ми передзвонимо!

   Натискаючи кнопку «Замовити дзвінок» ви підтверджуєте свою згоду на обробку персональних даних

    Цікавить розтермінування?

    Надішліть ваш номер телефону і ми передзвонимо!

    Натискаючи кнопку «Замовити дзвінок» ви підтверджуєте свою згоду на обробку персональних даних

     Хотіли б подивитися інші планування?

     Надішліть ваш номер телефону і ми передзвонимо!

     Натискаючи кнопку «Замовити дзвінок» ви підтверджуєте свою згоду на обробку персональних даних

     Розробка і підтримка KLIF group

     Розтермінування до 5 років!

     Дане розтермінування надається забудовником на 2 та 3 кімнатні квартири в ЖК Парксайд. Перший внесок від 25%. Детальніше: 0 800 33-05-90.